Vítám vás na mém blogu. 
užijte si to tady a jestli se o mě chcete dozvědět víc,
tak zde je ►
Můůj Facíík..:)

Silnější Než Kouzla''1.Kapitola

2. října 2009 v 11:41 | LuCi_NKa |  ☻PoVíDeČkY☺
Padla tma a ona vyšla ven. "Harry, jsi tu někde?" zeptala se trochu ustrašeně a v ruce ještě pevněji sevřela hůlku. "Ginny?" ozval se hlas za ní. "Uf, Harry. Příště mě prosím čekej. Bála jsem se!" vyčetla mu. "Promiň. Já jsem to nestihnul. Komplikace po cestě," řekl omluvně, vzal ji okolo ramen a vtiskl jí polibek. "To je strašné, já se na tebe nikdy nedokážu zlobit!" naoko si povzdychla. "Ty jedna," polechtal ji. "Kam půjdeme?" zeptala se zvědavě. "To ještě nevím. Co tak zavzpomínat u Tří košťat?" navrhl. "Dobrý nápad. Třeba tam potkáme někoho známého," souhlasila nadšeně.
***
Když procházeli mezi stolky, tři osoby v kápích zvedly hlavu. Do obličejů jim vidět nebylo a Ginny trochu zmrazilo. Vzpomněla si na kruté časy plné Smrtijedů. Číšnice a výčepní v jednom k nim přišla s objednávkovým lístkem. "Dva máslové ležáky, prosím, madame Rosmerto," řekl Harry. "Pan Potter si mě pamatuje? Taková čest. Chtěl by jste ještě něco k tomu?" "Ještě abych si nepamatoval. Ne, děkuju, zatím to je všechno." "Zestárla, co?" prohodila Ginny potichu, když Rosmerta odešla. "Nikdo nemládne, Ginny. Ale vypadá ustaraně. Nervózněji než kdy předtím." Madame přišla znovu a postavila před ně dvě sklenice. Oba poděkovali. "Kam se to pořád díváš, Harry?" zeptala se ho Ginny. Harry přes sklenici něco upřeně pozoroval. "Vůbec se mi nelíbí!" řekl jí neurčitě. "Ti v kápích?" ujistila se. "Ano, přesně ti, taky sis jich všimla?" Ginny přikývla. Nevěděl, co si o nich má myslet. Nahnul sklenici, vypil ji do dna a položil zpátky na stůl. Normálně by si užíval příjemný pocit tepla rozlézajícího se po těle, ale myšlenky to nedovolovaly. Tři osoby v kápích se najedno zvedly, Harry hmátl pod stůl a Ginny udělala ten samý pohyb. To už byl reflex z dřívějška. Madame Rosmerta vyjekla a schovala se za bar. Ostatní hosté utekli. "Ginny, běž na stranu!" přikázal Harry. "NE!" "OKAMŽITĚ!" zahřměl. Stoupila kousek na stranu. "Co chcete?" obrátil se Harry na tři osoby. "Tebe," řekl jeden. "A kdo jste?" Osoby zvedly ruce a sáhly po kápích. Když jim kapuce sjely, Harry a Ginny spatřili jejich obličeje. "Vy?" vyjekla Ginny. "Nečekali jste nás, co?" "No vy jste mi ale povedená skupinka!" řekl posměšně Harry. Prohlížel si Dolores Umbridgeovou, Antonína Dolohova a Averyho. Odpovědí m byl zelený paprsek vyslaný z hůlky Dolores. Harry vytřeštil oči. Tento obrázek ho bude pronásledovat do konce života. Ta úzkoprsá ropucha, která nikdy nepraktikovala kouzla ve výuce udělala tohle.
Ginny udělala poslední věc, kterou mohla. Skočila mezi kouzlo a Harryho. Z pusy jí vytryskl pramínek krve, když jí kouzlo dopadlo na prsa. Síla ji odhodila dozadu a spadla Harrymu do náruče. Zavřela oči a víc je neotevřela...Pokráčko bude co nevidět...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama